Ogłoszenie

Zapraszamy do składania podań na GM

#1 2014-04-29 18:59:36

 Paradox

Administrator

Skąd: Dalekoo... ;p
Zarejestrowany: 2014-04-29
Posty: 5
Punktów :   

Rekrutacja GM [ON]

Witam. Zapraszam do składania podań na GameMastera pod tematem

Offline

 

#2 2014-04-29 20:46:42

Vic

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja GM [ON]

Witam wszystkich serdecznie.
Mam na imię Piotr, mam 21 lat i pochodzę z woj. łódzkiego. W kwietniu ubiegłego roku ukończyłem pomyślnie technikum informatyczne -lecz wybór szkoły pogimanzalnej to był niejako błąd mój, ponieważ nie interesuję się informatyką na większa skale - ale wiadomo człowiek wybierając szkołe po gimnazjum inaczej myśli niestety niż osoba starsza. Aktualnie pracuję jako operator maszyn komputerowych w produkcji mebli oraz poczęści jako operator wózków widłowych kat. II WJO. Wcześniej uważałem za prace swoją sieć serwerów Counter Strike - gdzie byłem głównym założycielem - zawsze jakieś dochody były, także śmiało można było nazwać to pracą. Nie mam jakiś interesowań większych, którę poszerzam o dodatkową wiedzę. Za wszelka cene chcę osiągnać w życiu coś wiecej niż 1,6k miesięcznie. Jestem można recz trochę dziwny, ponieważ wpadam na genialny pomysł - cześto w pracy, następnie go obmyślam i realizuję ale tylko przez kilka dni - później dochodzę do wniosku ,że to nie ma sensu. Wyjatkiem była sięc serwerów Cs gdzie naprawdę miałem wspaniała grube ludzi współpracujacych ze mną. Ciężko jest samemu opisać jaki jestem, gdyż w tym przypadku każdy piszę, że jest ideałem, a jak wiadomo ideałów nie ma. Napewno nie daję sobą pomiatać i jestem uczciwy. Z zapałem gram w lotto, być może kiedyś mi się uda.Mogę jeszcze dodać, że swój team chciałbym traktować niejako jak rodzinę - może to określenie jest zbyt głupie, ale tak uważam, że grupa pracująca ze sobą,szanująca się nazwajem to w pewnym stopniu jest wirtualna rodzina.

Co do doświadczenia z metin2? Nie bedę pisał ile ja to osiągnąłem jak każdy, bo nie chodzi tutaj o to. Grę metin2 znam od czasów serwerów poland01 - czy jakoś w ten deseń. Można powiedzieć ,że raczej obserwatorem niż graczem - nie licząc gimnazjium gdy miałem problemy szkolne i prywatne ze względu na uzależnienie - ale teraz wspominam to z uśmiechem na twarzy.  Szczerze napiszę, że miałem okazje zostać mistrzem gry raz - na serwerze EragonMt2 (nie mylic z DragonMt2) - i to w sumie całkiem przypadkiem. Grałem tam z kolegą, wszedłem na forum i odziwio była rekrutacja na GM - więc napisałem sumienne podanie i odziwo na drugi dzień dostałem telefon. Byłem tam mistrzem może miesiąc - serwer upadł. Uważam, że nie ma co ściemniać z doświadczeniem w byciu GM - bo przedewszystkim uważam, że liczy się kontakt z graczami - który mogę zaoferować w 100%. Nie chce też obiecywać jak inni tutaj, że przesiedze na serwerze po 10 godzin, ponieważ mam też swoję obowiazki t.j. dom,praca,narzyczona.Ale napewno oferuję kilka godzin w różnych porach dniach w zależności od tygodnia. Myślę, że moja widze na temat gry metin2 jest dość spora - można by rzec, że jestem weteranem tej gry. Jako GM chciałbym przedewszystkim pomagać graczom, blokować dostęp do serwera osobą które łamią w jakiś sposób regulamin ustalony przez administracje.

Co do kontaktu ze mną, aktualnie tylko tutaj na forum, gdyż nie posiadam żadnych komunikatorów t.j gg,skype,ts ze względu na uszkodzoną kartę dźwiękową ale nie widzę problemu w późniejszym etapie zamówić kartę dźwiękową.

Pozdrawiam i licze na pozytywnie rozpatrzone podanie.

Offline

 

#3 2014-05-01 19:51:04

Sasux2014

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja GM [ON]

Witam bardzo serdecznie.
Mam na imię Patryk, mam 16lat i pochodzę z woj.Świętokrzyskiego.W ubiegłym roku skończyłem gimnazjum pomyślnie wyborem mojej nowej szkoły była Samochodówka z profilem elektromechanik bardzo się interesuje samochodami po prostu lubię ten zawód wykonywać.Jeśli mi się uda tą szkołe skończyć to wyjadę do Anglii  i będę zarabiał kupe kasy.Moje zainteresowanie tak jak wcześniej wspominałem to głownie Samochody a także sport, no i oczywiście dziewczyny.Rok temu miałem swój własny serwer Gta Samp-Multi Player  sprzedawałem Adminy,Moderatory,Vipy wiadomo trzeba było opłacać serwer żeby mógł istnieć lecz mi się to znudziło i wiadomo już nie opłacałem serwera i w końcu po jakimś czasie padł.Jestem pomocny,miły,kulturalny,mam genialne pomysły.Doświadczenie metin2 grałem 3-4 lata osiągnąłem 74lv lecz sprzedałem konto.Jestem mistrzem na hardach trafiłem miesiąc  temu na serwer Alestia2 serwer wiadomo medium/hard w 2tyg wbiłem 74lvl.Na serwerze spędzam dni wolne po 8-9h a na codzień jak jest szkoła to 5-6h.Myśle że bym się bardzo sprawdził jako GM dodam jeszcze ze robił bym graczom event,pomoc graczom  oraz banować cziterów a także bym pomagał w Team o co by mnie tylko poprosili.Kontakt do mnie to skype,ts,forum Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie podania

Ostatnio edytowany przez Sasux2014 (2014-05-01 20:32:43)

Offline

 
Jordan

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-devil.pun.pl www.klanlegends.pun.pl www.kuleko.pun.pl www.vsmarbar.pun.pl www.narutofankomiks.pun.pl